Mezinárodní výstava psů Nitra 2011

21.11.2011 18:44

V pátek ráno jsme s Anetkou vyjely směr Slovensko, kde se v Nitře konala dvoudenní mezinárodní výstava psů. Cestou jsme se stavily v Bratislavě - chtěly jsme vidět centrum a Bratislavský hrad (k hradu jsme dojely, ale velká cedule zákaz psů nás přinutila pouze přibrzdita pokračovat dál v cestě).

Bratislava (foceno u nákupního centra)

Okolo 16té hodiny jsme dorazily na hotel. Ubytování jsme měly zamluvené cca 30 km od Nitry v městě Hlohovec. Všem můžeme vřele doporučit Hotel Stofing. Debbie, Annie i Nasthy s námi byli obě noci na pokoji :o)

Hotel Stofing (Hlohovec)

Sobotní a nedělní dopoledne jsme strávily na výstavišti. Před hovawarty byla posuzována ještě jiná plemena a tak na řadu oba dva dny přišli okolo 12té hodiny. Nasthy si oba dva dny vyběhal známku V1, CAC, res. CACIB - ve třídě otevřené. Annie v sotobu V2 a v neděli V3 - běhala krásně u nohy a svým projevem mi udělala ohromnou radost, tentokrát byla přihlášena do třídy mladých. Debbie bohužel po oba dva dny VD - sobotní posudek, ve kterém nebylo nic vytknuto a panu rozhodčímu jsme nestály ani za slovo jsem si nenechala. V nedělní posudku také není nic vytknuté a panu rozhodčímu se Debbie líbila, chválil ji, ale bohužel bez srsti to jinak nejde. Debbie je úplně vylínalá :o( Po výstavě jsme zajely do centra a vyfotily si naše mazlíky u vánočního stromečku :o)

Annie není téměř viděl, ale sedí uprostřed