Zkouškový víkend

29.10.2011 14:34

Včera jsme vyrazily do Hradce Králové k Čikovi na cvičák, abychom se pokusily složit dvě zkoušky. S Annie jsem byla přihlášená na ZOP a s Debbie na ZPU-1. Počasí nám přálo - bezvětří, nepršelo, takže super.

Začínala Debbie na stopě - že bych z ní byla nadšená se říct nedá - předměty přešla a ještě lovila hraboše - 12 bodů (potom následovaly ZOP - Debbie mezitím odpočívala v autě). Annie nastoupila v první dvojici - začínala poslušností - no, umí cvičit mnohem lépe, ale byla to pro ní premiéra - odložení bylo na výbornou. Skupilové cviky také zvládla - takže jednu z holek jsem měla za vodou - 81 bodů známka velmi dobře :o) ZPU-1 jsme také zvládly o nějaké bodíky jsme přišly z neposednosti a o nějaké díky neznalosti zkušebního řádu :o( jsem trubka no - máme 112 bodů známka uspokojivě.

Dnes ráno jsem s Debbie vyrazila směr ZKO Luková na první stopařskou zkoušku FPr1. Terén byl nádherný, oproti tomu, na kterém jsme zvyklé trénovat. Začínala jsem věřit tomu, že to máme v kapse... vyšly jsme a na prvním úseku krtinec - Debbie začala čuchat jak pominutá dokonce si i hrábla - ale naštěstí na třetí rázný povel stopa se rozešla a pokračovala dál - první lom vypracován ukázkově, předmět také zalehnutý (trochu křivě, ale...), druhý lom v pořádku - a druhý předmět nechala na paničce k tomu jen čuchla a šla dál :o) Celkové hodnocení 83 bodů známka dobře.

Holky mi udělaly ohromnou radost - pro letošní rok máme odzkouškováno. V příštím roce bychom rády pokračovaly ve stopách.