ZDRAVÍME VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY NAŠICH STRÁNEK :o)
 
 
Celá moje rodina ví, že zvířata mám ráda od malinka a co se týče psů...? Věřila jsem, že to je jen otázka času, kdy se mi můj sen o prvním velkém bafanovi splní...
 
Proč právě Hovawart? Jediná knížka, kterou jsem si v životě přála byl atlas psů. Listovala jsem jím a porovnávala kohoutkové výšky, čím větší tím lepší... narazila jsem na hovíka, mimo výšky a nádherného vzhledu se mi velice líbil popis povahy a bylo rozhodnuto.
 
 
Můj veliký sen se mi splnil ve chvíli, kdy na můj e-mail, reagovala Katka a CHS Katveri. Do telefonu mi řekla, štěňátka jsou na světě, narodila se 8. dubna 2009, máme volnou plavou fenečku a k odběru budou na konci května. Ani ne za týden jsme sedli do auta směr Netvořice u Benešova.
 
Přivítalo nás 8 chlupatých koulí, černoznakatá mamina Sára a samozřejmě Katka. Brala bych všechny, byl to nádherný pohled... Odjížděli jsme s pocitem, že máme zamluvenou naší Debunku a za cca 14 dní si pro ni pojedeme a odvezeme domů.
 
Těch 14 dní, byl ten nejdelší časový úsek v mém životě, byla jsem natěšená a nemohla jsem se dočkat..... nakupovali jsme pelíšky, misky, obojky, vodítka, pamsky, granulky atd.....
 
Přišel den D, jedeme si pro Debbie. Katka nás uvítala slovy, já vám ji snad ani nemůžu dát - bylo mokro a štěňátka byla zabahněná, naše Debunka se nezapřela, bylo to to nejšpinavější štěňátko na dvorku.... ale byla naše.
 
A proč výstavy, výcvik a vše okolo...?
                           Splnil se mi můj tajný sen, tak se mu přece budu věnovat naplno... navíc když na to Debbie má, tak by to byla škoda ji nechat jen povalovat na gauči....
 
Díky Debbie jsem poznala mnoho sympatických lidí, získala mnoho zkušeností.... Vždy jsem věděla, že chci doma dva chlupáče.... 12. 6. 2010 se narodila naše druhá fenka Annie Black Prim a 9. 8. 2010 jsme si ji přivezli domů.
 
6. dubna 2011 nám byl přidělen název Mezinárodně chráněné chovatelské stanice DEBBIE-ANN :o)
 
Z názvu je jasné proč Debbie-Ann, po dlouhém rozmýšlení a hlasování s přáteli, které názvy odeslat a zda vyplnit všech 6 možných variant jsme vsadili na toto. Naštěstí je tato složenina originální a dvou možných variant vybrali hned tu první.
 
Cílem naší chovatelské stanice je odchovávat štěňátka hlavně zdravá a s vyrovnanou povahou. Kvalitní exteriér po rodičích je "třešnička na dortu" protože věřím, že u budoucích majitelů našich štěňátek to bude stejné jako u mě - tak jako tak vždy váš pejsek pro vás bude ten nejkrásnější :o)
 
4. března 2012 se narodila první štěňátka v naší CHS. Aleesha Debbie-Ann zůstala doma (matka Debbie Katveri x otec Cyrol Bukový háj)
 
19. prosince 2012 se nám narodila druhá štěňátka.... Jak to napsat Bailou Debbie-Ann zůstala doma, tentokrát to bylo neplánované, ale prostě to byla srdeční záležitost (matka Annie Black Prim x otec Dantes Gora Monte)

16. května 2013 se nám narodila třetí štěňátka.... máme v naší chovatelské stanici prvního chlapa Cooper Debbie-Ann (matka Debbie Katveri x otec Ammon von den Leipziger Schwaben)

2. března 2014 se narodil vrh D.... poprvé se nám ve vrhu narodila černá štěňátka :o) Derrin Debbie-Ann zůstala doma (matka Annie Black Prim x otec Berwill Hali Gali)
 
24. října 2017 se narodil vrh Ch.... cílené krytí se záměrem si nechat doma fenečku s pracovními vlohy, pracovní název Satan :o) oficiálně Chelsea Debbie-Ann (matka Derrin Debbie-Ann x otec Leroy v. d. Hofreite)